Res je težko priznati si, da rabiš pomoč. Potem pa sem naletel na eno mesto in vse se je začelo obračati na bolje. Govorim o odvajanju od alkohola pri strokovnjakih, ki res znajo pomagati. Veste, alkoholizem je bolezen, ne slabost. In kar je najpomembneje - ni treba v bolnišnico. Vse informacije in izkušnje drugih sem podrobno pregledal na spletni strani, posodobljene podatke pa si lahko ogledate tukaj: odvajanje od alkohola <a href=
http://zdravljenjealkoholizma.com>odvajanje od alkohola</a>. Po prvem tednu sem začutil razliko.
Če nekdo v vaši okolici se sooča s to težavo - najboljša odločitev je poklicati. Vse se da, če hočeš.